fbpx

Skupinové cvičenia

Skupinový tréning
Nauč sa cvičiť

Tréning nie len pre úplných začiatočníkov. Za cca mesiac si prejdeme všetky pohybové vzory a naučíme ťa správne nie len cvičiť, ale aj pracovať s bremenom v bežnom živote. Vysvetlíme si všetko od bráničného dýchania, až po cviky ako drep, či mŕtvy ťah.

  • 4 – týžňový kurz formou skupinových cvičení pre maximálne 6 účastníkov
  • Možnosť v cene programu navštevovať aj ľubovoľný počet tréningov „Zapoť sa“
  • Po úspešnom absolvovaní naši klienti najčastejšie pokračujú skupinovými tréningami GYM+

Cena balíčka: 90€

Skupinový tréning
GYM+

Ak si niekedy chcel cvičiť vo fitku, ale nevieš ako na to, tento tréning je pre teba. V prípade, že vo fitku cvičíš, ale nikde sa neposúvaš, je pre teba tiež. Trénujeme v našom súkromno fitku v čase vyhradenom pre túto skupinu max. 8 cvičiacich. Na programe sú rôzne cviky podľa tréningového plánu – využívame vlastné telo, kettlebelly, voľné váhy, ale aj kladky a niektoré stroje.

  • Na tréning stále dozerá skúsený tréner
  • Každý cvičiaci dostane tréningový plán, ktorý individuálne prispôsobíme ak je to potrebné. Tréningový plán sa obmieňa každé 2 mesiace
  • Možnosť vytvoriť si vlastnú skupinu (pre partiu, rodinu, firmu, …) a vyhradiť si vlastný čas tréningov.
  • Platí sa formou 4-týždňového členského. Počas tohto obdobia máš možnosť prísť na neobmedzený počet tréningov a tiež v cene programu navštevovať aj ľubovoľný počet tréningov „Zapoť sa“.

Cena balíčka: 90€ / 4 týždne

Skupinový tréning
Zapoť sa

Technicky nenáročný intervalový tréning, na ktorom spáliš kopec kalórií. Vhodný pre všetkých, aj pre tých, ktorí nevedia cvičiť. Na tréningu je vždy prítomný skúsený tréner, ktorý vyberie vhodné cviky. Ak si chceš poriadne zamakať, no zároveň sa zabaviť v skvelej skupine, tento tréning je pre teba.

Cena tréningu: 7

Máš nejaké otázky, alebo si chceš overiť aktuálne časy skupinových tréningov?